strIdMm =
strIdMenu =
imax = 5
strSmenu =
jmax = 0
errcode = 1
Hiporehabilitace Pirueta -
 
Stora Enso, Ždírec nad Doubravou
Vipharm
Mentalis
Bosch Diesel, s.r.o. Spacecom
Amylon Hartmann Rico
Auto Špinar DVOŘÁK stavby pozemních komunikací
Medopharm Okrasné rostliny Křesťan
Tiskárny Havlíčkův Brod Puškařství Lubomír Hepner
Centrum přípravy koní pro hipoterapii CHRPA Kooperativa
Crespo, s.r.o. - reklamní společnost Pivovar Rebel Havlíčkův Brod
Město Havlíčkův Brod Zentiva
POS realitní kancelář Evropa Angelini
Lundbeck  
MUDr. Štěpánka Hromadová, Jihlava MUDr. Petr Hromada, Havlíčkův Brod
MUDr. Eva Cyrusová, Havlíčkův Brod Mgr. Radim Horsinka, Ostrava
MUDr. Jaromír Mašek, Psychiatrie Hlinsko, s.r.o. Petr Musil,
Choceň
betadine

Jméno
Text
 captcha Opište číslo z obrázku

19.11.2010 15:49:22
Martin Č.
Milá Slečno Kateřino, Magdo moc děkuji za hypoteraii,velmi vstřícný,povzbuzující a nadmíru profesionální přístup. Moc mi vaše terapie a především váš přístup pomoh. Především v upevnění sebedůvěry, vztahu ke zvířatům, druhým a mnohých dalších směrech. Opravdu nejden z nejkrásnějších pohledů na svět je ze sedla koně :) Krásné dny spolu s koňmi a mnoho dalších úspěchu přeje Martin Č.

18.10.2010 8:47:47
Kateřina Převorová
Máte pravdu, že pro koně je nejlepší, aby co nejvíce času trávily venku, ve výběhu. Bohužel, neše podmínky nám to nedovolují. Naši koně jsou umístěni přímo v areálu psychiatrické léčebny, která je volně přístupná veřejnosti. Mohl by je tedy kdokoli vypustit, ... Naši koně ale tráví ve výběhu maxiální možnou dobu. Tedy od půl osmé, do cca tří hodin. V půl čtvrté, při odchodu terapeutů, již koně musí být zabezpečeni ve stájích.

15.06.2010 0:40:22
Martina
Vaše činnost je samozřejmě záslužná, jen je mi trochu líto těch koní, že denně tráví tak krátký čas ve výběhu a zbytečně dlouhou dobu mají "klid ve stáji". Myslím si, že za svou velice náročnou práci by si zasloužili kvalitnější odpočinek; vždyť aktivní volný pohyb v průběhu co největší části dne je pro koně daleko přínosnější, než stání v boxech (a zároveň v izolaci od ostatních koní, s nimiž mají kontakt maximálně přes mříže). Za službu, kterou Vám koně dělají, byste jim mohli dopřát trochu více prostoru pro to, aby mohli být sami sebou a užívat si volnosti a stádových druhů. :-)

14.05.2010 3:32:05
Nathy
Dobry dnik prajem,chcela by som sa informovat o tom ako mam postupovat ked chcem pracovat ako cvicitelka koni,a ci tu na Slovensku je mozne sa takto zamestnat,dakujem za odpoved

09.02.2010 22:40:16
Markéta
Dobrý den, chci Vám jen napsat že jsem nyní majitelka Terezky, která u Vás působila. Koupila jsem ji ze stáje kde byla používána jako provozní kůn na každodenní vyjíždky se zákazníky. Bohužel o jejím zdravotním stavu jsem se dověděla až na vašich stránkách. A sama jsem zjistila že něco není v pořádku, když jsem ji vzala do haly a ona se mi tam začala dusit. Nyní už pracuje jen málo. Snažím se být k ní šetrná. Dostává vytamínky a je jí lépe. Terezka je zlatíčko a u mě zůstane až do svého posledního dne. S pozdravem Markéta Seifertová. www.seifert-kone.webnode.cz

22.01.2008 16:35:47
andrea mašková
budete pani dr.Mašková prednaset i v Praze?máme stejne jmeno i datum narozeni,krome roku,jsem mladsi. rada vas poznam

21.08.2007 9:54:14
Tomáš Hájek
Diskuse znovu otevřena.

Strana: 1