Stora Enso, Ždírec nad Doubravou
Vipharm
Mentalis
Bosch Diesel, s.r.o. Spacecom
Amylon Hartmann Rico
Auto Špinar DVOŘÁK stavby pozemních komunikací
Medopharm Okrasné rostliny Křesťan
Tiskárny Havlíčkův Brod Puškařství Lubomír Hepner
Centrum přípravy koní pro hipoterapii CHRPA Kooperativa
Crespo, s.r.o. - reklamní společnost Pivovar Rebel Havlíčkův Brod
Město Havlíčkův Brod Zentiva
POS realitní kancelář Evropa Angelini
Lundbeck  
MUDr. Štěpánka Hromadová, Jihlava MUDr. Petr Hromada, Havlíčkův Brod
MUDr. Eva Cyrusová, Havlíčkův Brod Mgr. Radim Horsinka, Ostrava
MUDr. Jaromír Mašek, Psychiatrie Hlinsko, s.r.o. Petr Musil,
Choceň
betadine

Správní rada

MUDr. Andrea Mašková

MUDr. Andrea Mašková

Vystudovala 1.lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, získala specializovanou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře v oboru psychiatrie, je absolventkou akreditovaného psychoterapeutického výcviku se supervizí na Institutu v rodinné terapie Praze, získala funkční specializaci ze systematické psychoterapie, získala atestaci z gerontopsychiatrie, je absolventkou programu Léčebné pedagogicko-psychologické ježdění v rámci celoživotního vzdělávání na Pedagogické fakultě MU Brno.

Pracovala v Psychiatrické nemocnici H.Brod v letech1995-2015 jako lékařka-psychiatrička, od r.2016 provozuje soukromou psychiatrickou a psychoterapeutickou ambulanci ve Světlé nad Sázavou, od založení je odborným garantem pro středisko hiporehabilitace PIRUETA a je zakladatelkou Nadačního fondu pro hiporehabilitaci v Psychiatrické nemocnici Havlíčkův Brod, ve kterém působí jako předsedkyně správní rady, působí jako hlavní organizátorka veřejných beneficí v areálu PN H. Brod.

Ke koním se dostala až na vysoké škole, působila v Jezdeckém klubu Kasejovice a na Farmě/Y Cunkov. Od r.1996 se začala spolu se svými přítelkyněmi (PhDr.J.Převrátilová, J.Lukášová, MUDr.M.Doležalová) prakticky snažit o vybudování hiporehabilitace v PN H.Brod a toto mnohaleté snažení se završilo v r.2001 slavnostním otevřením střediska hiporehabilitace PIRUETA. Od r.2015 je garantkou a lektorkou certifikovaného kurzu MZČR určeném pro akreditované vzdělávání zdravotních sester pro hiporehabilitaci v psychiatrii, který na MZČR prosadila a pořádá PN H.Brod. Je spoluautorkou a lektorkou originálního psychoterapeutického projektu „Co nám říkají koně“, kde rozpracovává prvky psychoterapie pomocí koní. 

Má ráda vodu, koně, italskou kuchyni a když má možnost dělat, co ji baví a práce je zároveň koníčkem.

Nemá ráda nudu, polovičatost a knedlíky.

Motto: Kdo se bojí, nesmí do lesa.

PhDr. Jarmila Převrátilová

PhDr. Jarmila Převrátilová

Vystudovala Katedru psychologie na Filosofické fakultě Univerzity Palackého Olomouc, je absolventkou akreditovaného psychoterapeutického výcviku KB-denní snění a skupinové psychoanalytické psychoterapie.

Pracovala v Psychiatrické nemocnici H. Brod v letech 1991-2012 jako psycholožka, nyní provozuje soukromou psychologickou a psychoterapeutickou ambulanci v Chrudimi, je zakladatelkou Nadačního fondu pro hiporehabilitaci v PN H. Brod, ve kterém působí jako členka správní rady, je supervizorkou týmu hiporehabilitace PIRUETA. 

Ke koním se dostala až ve zralém věku díky práci v nadačním fondu. Od r.1996 se začala spolu se svými přítelkyněmi (MUDr.A.Mašková, J.Lukášová, MUDr.M.Doležalová) prakticky snažit o vybudování hiporehabilitace v PN H.Brod a toto mnohaleté snažení se završilo v r.2001 slavnostním otevřením střediska hiporehabilitace PIRUETA. Od r.2015 je lektorkou certifikovaného kurzu MZČR určeném pro akreditované vzdělávání zdravotních sester pro hiporehabilitaci v psychiatrii, který na MZČR prosadila a pořádá PN H.Brod. Je spoluautorkou a lektorkou originálního psychoterapeutického projektu „Co nám říkají koně“, kde rozpracovává prvky psychoterapie pomocí koní. 

Má ráda rodinu, modrou barvu a biftek.

Nemá ráda úředního šimla.

Motto: Žít a nechat žít.

Jana Lukášová

Jana Lukášová

Vystudovala Střední zdravotnickou školu - rehabilitační nástavbu, je absolventkou dvouletého psychoterapeutického výcviku Skálova typu, je držitelkou certifikátu Open University - finanční management.

Pracovala ve sdružení Fokus Vysočina na pomoc duševně nemocným lidem, v soukromé realitní kanceláři jako realitní makléřka a v Psychiatrické nemocnici H.Brod jako rehabilitační sestra, je členkou správní rady Nadačního fondu pro hiporehabilitaci v PN H. Brod, kde vede účetnictví.

Ke koním se dostala v mládí, kdy si užívala turistického ježdění díky svým kamarádům z jezdeckého klubu, nyní obdivuje koně už jen z povzdálí.

Má ráda přírodu, kamarády a svou rodinu, je vášnivou rybářkou.

Nemá ráda nespravedlnost, pomluvy a špenát.

Motto: Když dostaneš linkovaný papír, piš napříč.